четвер, 9 квітня 2015 р.

Курси Інтел 10 Рефлексія


Модуль 1

Цей модуль допоміг мені сформулювати власні цілі навчання на цьому тренінгу, а саме: освоєння нових інформаційно-комунікаційних технологій дозволить мені  крокувати в ногу з часом, бути попереду моїх учнів, а значить бути для них вчителем, а ще сподіваюсь, що резьтати роботи позитивно вплинуть на результат навчання моїх вихованців.

Модуль 2
 Опрацювання другого модулю дало мені можливість пересвідчитися у перевагах методу проектів як одного з провідних серед сучасних методів.  Застосування методу проектів допоможе  учням осмислено засвоювати базові знання, розвиває їх творчий і розумовий потенціал. Проектна діяльність дає можливість залучати до участі учнів з невисоким інтелектуальним рівнем, підвищує  мотивованість  навчання, розвивають пошуково-дослідницькі та інформаційно-технологічні компетенції.

Модуль 3
Опрацювавши модуль 5, я зрозуміла ,що зможу використовувати  Інтернет- ресурси у процесі навчання учнів , а саме : вміти швидко шукати інформацію , критично її оцінювати та вірно її використовувати.
Дослідницькі навчальні проекти допоможуть мені змінити роль вчителя на уроці, надати можливість учню проявити свою активність, використовуючи комп'ютер як засіб організації навчання, джерело інформації та засіб її довготривалого збереження. В цьому блозі ми сформулювали питання і проблеми, які будуть вирішуватися у процесі роботи над проектом, опрацювали вправи для об'єднання учнів у групи, створили макет публікації. 

Модуль 4

Робота в цьому модулі допомогла мені визначитися з методами та формами оцінювання діяльності учнів у проекті, уточнити основні запитання проекту.

Модуль 5
   Цей модуль допоміг мені зрозуміти, як використання Інтернет-ресурсів може позитивно вплинути на якість навчання моїх учнів, Модуль навчив мене правильно використовувати ці ресурси, оцінювати їхню придатність і доцільність  використання при викладанні літератури.

  Модуль 6
Спілкування та співробітництво в Інтернеті.

Після опрацювання даного модуля , я створила  вікі-сторінку. Маю надію, що після тренінгу навчуся користуватися скайпом та навчуся використовувати документи в Google.
Немає коментарів:

Дописати коментар